Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia/miesiąca |
Godz. (od-do) |
1 |
Błachnia Liliana |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
8.55-9.40 |
2 |
Błaszkiewicz Bogusław |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
9.50-10.35 |
3 |
Borowiec Anna |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
10.55-11.40 |
4 |
Borowska Iwona |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
10.55-11.40 |
5 |
Cholewczyńska Anna |
pierwsza środa miesiąca |
8.55-9.40 |
6 |
Choroś Jadwiga |
pierwszy wtorek miesiąca |
9.50-10.55 |
7 |
Ćwik Bożena |
pierwsza środa miesiąca |
8.55-9.40/TD>
|
8 |
Dąbrowska Katarzynaa |
pierwszy wtorek miesiąca |
7.00-8.00 |
9 |
Kowalska Marzena |
pierwszy wtorek miesiąca |
8.55-9.40 |
TR>
10 |
Kozłowska Oktawia |
pierwszy czwartek miesiąca |
8.00-8.45 |
11 |
Kublik Dorota |
pierwszy wtorek miesiąca |
12.45-13.30 |
12 |
Kufel Jolanta |
pierwszy piątek miesiąca |
7.00-8.00 |
13 |
Marciniak Aneta |
pierwsza środa miesiąca |
12.35-13.30 |
14 |
Matuszczak Magdalena |
pierwszy piątek miesiąca |
10.35-11.40 |
15 |
Michalak Wojciech |
pierwszy wtorek miesiąca |
13.50-14.35 |
16 |
Michalik Paweł |
pierwszy wtorek miesiąca |
09.50-10.35 |
17 |
Motas-Falkowska Magdalena |
pierwszy piątek miesiąca |
9.50-10.35 |
18 |
Olszewska Iwona |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
9.50-10.35 |
19 |
Paszkiewicz Bożena |
pierwszy piątek miesiąca |
8.55-9.40 |
20 |
Pecka Karolina |
pierwsza środa miesiąca |
9.50-10.35 |
21 |
Pietroń Wioletta |
pierwszy wtorek miesiąca |
10.55-11.40 |
22 |
Plath-Koperska Krystyna |
pierwszy wtorek miesiąca |
12.00-12.45 |
23 |
Rolnik Małgorzata |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
10.55-11.40 |
24 |
Rozmarynowska Paulina |
pierwszya środa miesiąca |
11.55-12.35 |
25 |
Rybak Małgorzata |
pierwszy piątek miesiąca |
09.50-10.35 |
26 |
Sakowska Dorota |
pierwszy piątek miesiąca |
8.55-9.40 |
27 |
Stark Irena |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
10.55-11.40 |
28 |
Stępień Karolina> |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
11.15-12.00 |
29 |
Tkacz-Krążko Ewa> |
pierwszy wtorek miesiąca |
10.55-11.40 |
30 |
Walus-Malinowska Anna |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
9.50-10.35 |
31 |
Wiszniewiecka-Zawora Beata |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
10.55-11.40 |
32 |
Witkowska Izabella |
pierwszy wtorek miesiąca |
9.50-10.35 |
33 |
Witkowski Krzysztof |
pierwszy wtorek miesiąca |
13.50-14.35 |
34 |
Zaborowska Agnieszka |
pierwszy piątek miesiąca |
9.50-10.35 |
35 |
Żłobecka Małgorzata |
pierwszy czwartek miesiąca |
9.50-10.35 |